Енергоефективність - ЕКО РОЗВИТОК

Звіти діяльності:

Звіт за 2013-2014
Звіт за 2015
Звіт за 2017
Звіт за 2018
Звіт за 2019-2020
Звіт за 2020

Є питання?

Проект ПРООН «Підвищення енергоефективності громадських будівель через встановлення сонячних батарей в невеликих містах України»

Протягом 2017-2018 рр. ГО «Еко-розвиток» реалізовувала проект ПРООН «Підвищення енергоефективності громадських будівель через  становлення сонячних батарей в невеликих містах України», головною метою якого було зменшити негативний вплив та пом’якшити наслідки глобального потепління на планеті шляхом впровадження нової системи гарячого водопостачання з вакуумними колекторами, що використовують сонячну енергію, на території харчоблоку дитячого спеціалізованого санаторію «Салют» у Пущі-Водиці (м. Київ).

Крім того, в рамках проекту було проведено широку інформаційну кампанію щодо переваг використання альтернативних джерел енергії та необхідності підвищення енергоефективності в громадських будівлях. Зокрема, проведено семінар «Енергозбереження та використання відновлювальних джерел енергії» (17.01.2018 р., м. Київ, санаторій «Салют»), а також здійснено до візит до Запорізької області (8-9.06.2018 р.), в рамках якого відвідано Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Мелітопольської міської ради та Комунальну установу «Центр соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю» (м. Бердянськ, Запорізька обл.), в рамках якого проведено семінар «Проблематика зміни клімату. Переваги використання альтернативних джерел енергії для підвищення енергоефективності в громадських закладах».  Загалом, під час реалізації проекту було підвищено обізнаність понад 870 осіб.

Нова система гарячого водопостачання із використанням енергії сонця зменшує зменшує викиди СО2 на 12 тонн в рік від спалювання вугілля.

Крім того, використання енергії  традиційних джерел зменшено на  7 890 кВт, що становить приблизно 15 – 16 тис. грн у грошовому еквіваленті (станом на 2018 р.).

В рамках проекту було розроблено та знято відеоролик «Низьковуглецева енергетика – захист навколишнього середовища, краща життєдіяльність, користь для здоров'я» (Low Carbon Energy – Environmental Protection, Better Livelihoods, Health Benefits), з яким можна ознайомитись нижче.