20-21 серпня відбувся Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність!!!

  • Головна
  • 20-21 серпня відбувся Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність!!!

20-21 серпня відбувся Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність!!!

20-21 серпня в Університеті державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) з нагоди 30-ї річниці незалежності України відбувся Національний студентський форум: освіта, лідерство, відповідальність!

Форум проводився з метою сприяти формуванню спільноти проактивних та відповідальних лідерів студентського самоврядування, створенню унікального середовища для їх плідної співпраці з представниками університету, влади та бізнесу!
До участі долучились понад 200 студентів з різних куточків України!!
Захід відкрив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, також, у відкритті форуму взяли участь заступник Міністра фінансів України Олександр Кава, заступниця Міністра молоді і спорту України Марина Попатенко, Народні депутати України Сергій Бабак та Юлія Гришина, в.о. ректора Університету державної фіскальної служби України Валентина Унинець-Ходаківська, Голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, Голова Ірпінської міської ради Олександр Маркушин, Генеральний директор Українського фонду стартапів Павло Карташов, а також керівництво та представники студентських і громадських організацій!
Представники ГО “Еко-розвиток” взяли участь у панелі «Екологічний марафон: від macro-проблем до micro-рішення», модератором якої виступила Світлана Нігородова – Національний координатор Програми малих грантів ПРООН-ГЕФ!!!
Учасники панелі поділились кращим досвідом реалізації екологічних проєктів, практиками та напрацюваннями на користь довкілля, зокрема ГО “Еко-розвиток” презентували новостворений Центр екологічного розвитку та вироблену в центрі екологічно чисту продукцію!
Організаторами Форуму стали: Міністерство освіти і науки України), Міністерство фінансів України, Університет державної фіскальної служби України та Ірпінська міська рада.