Метанова революція серед тракторів почалася

  • Головна
  • Метанова революція серед тракторів почалася

Метанова революція серед тракторів почалася

Біометан замінює дизпаливо для тракторів – серійне виробництво техніки починається вже цього року. New Holland оголосила про початок промислового виробництва тракторів серії T6.180 на метані.

Під час офіційної презентації новинок сільскогосподарскьої техніки компанія New Holland оголосила, що до кінця 2021 року поставить перші трактори серії T6.180 на метані. Невдовзі виробник встановить метанові двигуни на садові трактори власного бренду. Зі слів президенту бренду Карло Ламбро New Holland, метановий трактор, створений на базі моделі New Holland T6.180, пройшов остаточні випробування та починається його промислове виробництво невеликою серією для клієнтів у Франції, Німеччині, Італії, Великобританії та країнах Бенілюксу.

Очікується, що до початку 2022 року модель трактору буде доступною для фермерів в усьому світі. Метановий трактор також буде представлений вузькими гусеничними моделями для садівництва, створеними на базі New Holland TK. Садовий метановий трактор буде обладнаний двигуном FPT F28, який працюватиме на біометані.

За матеріалами: В’ячеслава Жигуна