Денний літній Екотабір

Денний літній Екотабір

Громадська організація «Еко-розвиток» розпочала проєкт «Психологічна реабілітація та екотерапія для дітей Ірпінської громади, постраждалих внаслідок війни» за підтримки Благодійного фонду «Голоси дітей».

Так, в рамках проєкту було проведено денний екологічний табір із застосуванням принципів екотерапії для дітей Ірпінської громади. Програма включала декілька блоків за наступною тематикою: Сила землі, Сила біорізноманіття, Сила води, Сила духу, Сила взаємодії та підтримки.

Під час табору діти дізналися багато нового про природу рідного краю, опанували ряд цікавих екологічно дружніх видів діяльності, грали в цікаві ігри та займалися творчістю.

Для дітей було організовано екскурсію до Екоцентру в селі Дмитрівка, який було створено за підтримки Програми малих грантів Глобального екологічного фонду як платформу для обміну та поширення досвіду, започаткування та впровадження кращих екологічних практик, розбудови спроможності та навчання молоді, представників громадськості та інших.

Участь у таборі взяли 40 дітей, які приймали участь у різних майстер-класах під час яких ліпили глиною, малювали живими рослинами, робили букетики із сухоцвітів, вироби з вовни та круп, самостійно готували різні смаколики: цукерки, піццу, лимонади та ще багато іншого.
Такі заняття мали терапевтичний ефект для відновлення після пережитого стресу, допомогли відволіктися від війни, розвинути у дітей творчі навички, системне та стратегічне мислення, а також сприяли згуртуванню та навчанню командній роботі.

Відео про наш табір можно переглянути за посиланням.